wtorek, 15 marca 2016

Superwoman

Czy wy też tak macie, że czasem doba jest za krótka aby wszystko zrobić jak należy nie wspominając o czekaniu na męża z kieliszkiem czerwonego wina w ręku, i układaniu w głowie planu upojnego, erotycznego wieczoru? No ja chyba superwoman nie jestem, bo wieczorem myślę o tym czego dziś nie zrobiłam i o czym koniecznie muszę pamiętac jutro. Jutro przychodzi zbyt szybko i to co miało być zapamiętane odlatuje w siną dal, ewentualnie ląduje na white board - tam lądują sprawy, które nie były załatwione przynajmniej przez tydzień albo takie które maja określony czas realizacji - jak np. kostiumy do szkoły itp.
Są chwile w moim życiu kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, sprawy z white board mogą być wymazane a ja otwieram to wino i siadam na kanapie z moim mężczyzną....po kilku kieliszkach wina, obejrzeniu komedii romantycznej sprawy nabierają kolorów i to jest ten jedyny moment gdy mogę......zasnąć w spokoju na kanapie:)
Cóż życie Matki, pracownicy i żony nie jest łatwe. Nie jest to jednak jeszcze wszystko, bo oprócz domu, dzieci, pracy jako kobieta trzydziestko paro letnia wypadałoby o siebie jeszcze zbadać. Minęły niestety czasy gdy można było na siebie założyć worek jutowy, zjeść całą pizze, nie robić make up -u a i tak wyglądać jak milion dolarów. Tak więc oprócz tych wszystkich codziennych spraw Matka musi znaleźć jeszcze czas na gimnastykowanie swojego ciała, nakładanie maseczek, robienie pilingów, układanie włosów i gotowanie kurczaka na parze koniecznie z porcją sałaty - bo warzywa przede wszystkim............!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz